Jesteśmy doświadczoną ekipą profesjonalistów
w dziedzinie remontów i wykończeń wnętrz

Spełnimy Twoje marzenia o pięknym, nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży remontowo-wykończeniowej. Dzięki naszej wiedzy, umiejętnościom i kreatywności jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające projekty, dopasowując się do indywidualnych potrzeb i gustów naszych klientów.

Kompleksowe usługi

Oferujemy kompleksowe usługi wykończenia mieszkań, obejmujące zarówno prace remontowe, jak i dekoracyjne. Nasza oferta jest szeroka i elastyczna, dostosowana do różnorodnych oczekiwań naszych klientów. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonanych prac, terminowość i indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie projektu, od koncepcji, przez projektowanie, po finalne wykończenie.

Jak pracujemy?

Konsultacja

Na tym etapie poznajemy Twoje oczekiwania, potrzeby i styl, w którym chcesz wykończyć swoje mieszkanie. Ustalamy zakres prac, termin realizacji i budżet

Projekt

Kolejny krok to wykonanie projektu wnętrz, obejmującego lokalizację instalacji, dobór materiałów wykończeniowych, wybór odpowiednich kolorów

Umowa

Na podstawie projektu wykonujemy kosztorys i podpisujemy umowę, która gwarantuje Ci realizację zgodnie z ustaleniami, w określonym czasie i budżecie

Prace wykończeniowe

Kupujemy materiały i wykonujemy niezbędne prace budowlane. Następnie realizujemy kompleksowe prace wykończeniowe

Montaż mebli i sprzętu

Ostatnim krokiem jest montaż mebli i sprzętu AGD. Dopilnowujemy, aby wszystko było na swoim miejscu i działało bez zarzutu.

Odbiór mieszkania

Dokładnie oczyszczamy lokal po remoncie. Na koniec, przekazujemy Ci klucze do gotowego mieszkania

Najlepsze materiały wykończeniowe

Współpracujemy z zaufanymi oraz znanymi dostawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych, co pozwala nam gwarantować wysoką jakość używanych materiałów oraz precyzję wykonania.

Wybierz program wykończeniowy dopasowany do Twoich potrzeb


Projekt indywidualny

 Dla tych, którzy pragną czegoś wyjątkowego, proponujemy projekt indywidualny. Nasz zespół doświadczonych architektów pracuje z klientem, aby stworzyć spersonalizowany projekt dopasowany do jego wyjątkowych potrzeb i preferencji. Każde detale są dostosowywane do indywidualnych oczekiwań, zapewniając wyjątkową i niepowtarzalną aranżację wnętrza, zgodną z budżetem klienta.

 


Pakiet Standard to idealna propozycja dla tych, którzy chcą się wyposażyć na start. Jest to świetny wybór – produkty i usługi wyróżniają się dobrą jakością w przystępnych cenach. Jakość i trwałość wnętrza opierają się na prostej konstrukcji i starannym wykonaniu. Minimalizm i klasyka pozwolą szybko cieszyć się swoim domem od razu po przeprowadzce.

Dzięki Pakietowi Komfort dopasujesz swoje otoczenie do swoich najwyższych wymagań. Możesz wybrać szeroką gamę produktów i materiałów, które stworzone są z myślą o osobach, które cenią sobie wyjątkową jakość. Wyjątkowa kombinacja klasycznego stylu i nowoczesnego wyglądu pozwoli na komfortowe i zarazem designerskie wnętrza.

Pakiet Premium to oferta szczególnie dedykowana do Klientów, którzy postrzegają estetykę i jakość jako priorytety. Jak również tych, którzy rozumieją i doceniają wyśmienite doznania związane z luksusem i odpowiednim połączeniem trendów wzornictwa oraz designu. Starannie wybrane modele pochodzące od szczególnie uznanych marek, precyzyjnie wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii z najwyższą jakością wykonania.

Przykładowe realizacjeJesteś zainteresowany wykończeniem wnętrz „pod klucz”?

Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci chętnie przedstawią Ci naszą ofertę i odpowiedzą na wszelkie pytania.